Rozvrh platný od 15. 5. 2024.

NUTNÁ REZERVACE na všechny skupinové lekce minimálně 24 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE

Rezervaci proveďte vyplněním formuláře níže.

Počet míst na skupinové lekce omezen.



VELKÝ SÁL

PONDĚLÍ
9:30 - 10:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
10:30 - 11:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
18:30 - 19:30
BODY FORMING[3]
(Pavel)
19:30 - 21:00
JÓGA[1]
(Petra)
ÚTERÝ
18:00 - 19:00
LATINO DANCE[1]
(Vojta)
19:00 - 20:00
FLIRT&FIT DANCE[1]
(Kristýna)
STŘEDA
9:30 - 10:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
10:30 - 11:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
11:30 - 12:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
15:00 - 16:00
TAN.PRŮPRAVA
(BackStage)
16:00 - 17:00
BALET
(BackStage)
17:00 - 18:00
BALET
(BackStage)
18:15 - 19:15
BODY STYLING[2]
(Pavel)
ČTVRTEK
9:30 - 10:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
17:00 - 18:00
SM SYSTÉM[1]
(Vendy)
18:00 - 19:00
ANIMAL FLOW[2]
(Katka)
19:00 - 20:00
ANIMAL FLOW[1]
(Katka)
PÁTEK
10:30 - 11:15
fitMAMI
SOUK. LEKCE
(MÍŠA)
14:30 - 15:30
SCÉN. TANEC
(BackStage)
15:30 - 16:30
SOUK. LEKCE
(BackStage)
17:00 - 18:00
AEROBIK[3]
(Pavel)
SOBOTA
NEDĚLE
9:00 - 10:30
ANIMAL FLOW
SOUK. LEKCE[2]
(Katka)
10:45 - 12:15
ANIMAL FLOW
SOUK. LEKCE[1]
(Katka)

MALÝ SÁL

PONDĚLÍ
14:00 - 15:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
15:00 - 16:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
16:00 - 17:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
ÚTERÝ
17:00 - 18:30
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
STŘEDA
9:00 - 10:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
10:00 - 11:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
17:00 - 18:00
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
18:00 - 19:00
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
ČTVRTEK
18:00 - 19:00
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
19:00 - 20:00
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
PÁTEK
9:00 - 10:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
10:00 - 11:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
14:00 - 15:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
15:00 - 16:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
16:00 - 17:00
OSOBNÍ TRÉNINK
(Pavel)
SOBOTA
8:45 - 9:45
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
10:00 - 11:30
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)
11:30 - 12:30
SOUKROMÁ LEKCE
(Yekaterina)

STUPNĚ NÁROČNOSTI: [1] jednoduchá; [2] těžší; [3] nejtěžší


Online rezervace skupinové lekce