NABÍDKA MASÁŽÍ

Záda + šíje 45min /750Kč

Uvolňuje napětí…

Naše záda a krční páteř jsou často ztuhlé a namáhané při práci na počítači.

Masáž je zvláště vhodná při bolestech hlavy, migrénách a napětí. Napomáhá psychické pohodě a často dokáže uvolnit celé tělo a odbourat stres. Při této masáži se věnujeme zádovým svalům, šíji krku a hlavě. Masáž pomáhá obnovit pohyblivost v oblasti krku a ramen, protože prohřátí těchto oblastí zlepšuje krevní oběh, uvolňuje postižené svaly a přináší vám celkový pocit pohody.

  • Masáž začíná ulehnutím na břicho a masérka nejprve masíruje záda. Pak si sednete na lehátko či židli a masérka zmasíruje šíji a hlavu.

……………………………………………………………………….

Nohy + chodidla 45 min /750Kč

Harmonizuje celé tělo…

Chodidla jsou základním stavebním kamenem našeho těla, ve kterých je ukryto tisíce nervových zakončení. Jejich funkčnost a síla ovlivní postavení celého těla, proto je péče o chodidla tolik důležitá. Masérské hmaty se energetickými drahami přenášejí do celého těla a proto účinky masáže budete cítit ještě dlouho po skončení samotné masáže.

  • Před masáží vás čeká lázeň chodidel v solné lázni, která prohřeje a očistí chodidla před masáží. Svlékáte spodní díl oděvu a necháváte si svoje spodní prádlo, které je pokud možno bez nohaviček pokud je masáž vedena k hýždím. Domlouváte se s masérkou. Nejprve se masírují nohy zezadu a pak se otáčíte na záda a masíruje se přední strana končetin.

…………………………………………………………………………

Záda + šíje + ruce 75min / 950Kč

Opečovává…

Významnou součástí masáže je terapie, spočívající v přenosu energie ozdravné síly, která probíhá prostřednictvím doteků rukou terapeuta. K uvolnění zablokované energie, stresu a svalového napětí použije terapeut plynulé a harmonické pohyby s využitím tradiční metody, která zahrnuje mělké i hluboké hnětací tahy. Masáž vede k mimovolné meditaci a k pocitům štěstí. Důkazem blahodárného působení i na duši je fakt, že mnoho lidí pod rukama maséra usne. Spánek při masáži má svůj význam. Měli by se o něj snažit nejen lidé ve stresu, ale i lidé s chronickou nespavostí.

  • Masáž začíná ulehnutím na břicho a masérka nejprve masíruje záda. Pak se otáčíte na záda, masírují se horní končetiny a na závěr si sedáte na lehátko či židli a masérka zmasíruje šíji.

……………………………………………………………………………

Záda + šíje + nohy 75min /950Kč

Odvaluje pocit těžkosti…

Relaxační masáž je smyslná a přizpůsobena individuálním potřebám klienta. Je celkově velmi jemná a hladivá. Na hladivé doteky rukou reaguje tělo i duše relaxací. V masírované tkáni se uvolňuje místní svalové napětí. Nahromaděné tkáňové tekutiny se začnou odplavovat, takže i při čistě relaxační masáži mohou mizet menší otoky. Povolení stresového duševního napětí podvědomě vede ke snížení napětí ve vnitřních orgánech, a tím k mnohem hlubší úlevě, než jaká by měla vyplývat ze samotného uvolnění svalstva.

  • Masáž začíná ulehnutím na břicho a masérka nejprve masíruje nohy zezadu až k hýždím, pak se přechází na záda. Následuje přetočení na záda, masírují se dolní končetiny ze předu a na závěr si sedáte na lehátko či židli a masérka zmasíruje šíji.

…………………………………………………………………………

Celková masáž 90min /1350Kč

Působí jako znovuzrození…

Jedná se o velmi oblíbenou masáž. Může být velmi jemná, uvolňující, uklidňující a na druhou stranu intenzivní, stimulující, povzbuzující, ale obojí je pro naše tělo prospěšné.

Relaxační olejová masáž je silným léčivým a antistresovým prostředkem, který podporuje snížení svalového napětí a pocity stresu. Zlepšuje celkovou fyzickou a emocionální pohodu a je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Navozuje uvolnění, snižuje svalové napětí a přináší tak mnoho zdravotních výhod.

  • Před masáží si můžete dát sprchu či lázeň chodidel v solné lázni, která prohřeje a očistí chodidla před masáží. Necháváte si svoje spodní prádlo, které je pokud možno bez nohaviček pokud je masáž vedena k hýždím. Domlouváte s masérkou. Masáž začíná ulehnutím na břicho a masérka nejprve masíruje nohy zezadu až k hýždím, pak se přechází na záda. Následuje přetočení na záda, masírují se dolní končetiny ze předu a horní končetiny. Na závěr si sedáte na lehátko či židli a masérka zmasíruje šíji. Po masáži si můžete dát sprchu a smýt přebytečný olej z kůže.