NAŠE MASÉRKA ADÉLA

ADÉLA má schopnost nacítit anatomii, fyzické i psychické rozpoložení klienta a po vzájemné úvodní interakci volí techniku a intenzitu.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s ohledem na to, že každé tělo je jiné a potřebuje odlišnou péči. Proto je masáž sestavena na míru, odvíjí se od Vašich požadavků a momentálního stavu těla, jak fyzického, tak psychického.

První, vstupní masáž slouží jako vzájemné seznámení s Vámi a důvodem Vaší návštěvy. Cílem je předat si potřebné informace, aby byla masáž efektivní a zároveň podle Vašich představ. Na závěr zhodnotíme stav a navrhneme možnosti dalšího postupu.

Ať už se jdete na masáž zrelaxovat nebo řešit nějaký problém, jste ve správných rukou.

Používáme kokosový olej v kombinaci s éterickými oleji, vše od českých přírodních firem. Éterické oleje vybíráme s klientem, podle momentální nálady a účinku.

Po masáži si můžete dát sprchu a smýt přebytečný olej z kůže. Při masáži si můžete nechávát svoje spodní prádlo ale počítejte s případným ušpiněním od oleje.

KONTRAINDIKACE MASÁŽÍ

Masáže není možné provádět pokud klient trpí vážným onemocněním plic nebo srdce. Má-li voperován kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve nebo rakovinu. Masáž také není možné provádět v době virového onemocnění, při horečce, akutních stavech-čerstvé rány, plísně, záněty šlach a žil, zlomeniny, infekčních onemocněních, kožních chorobách.

Masáž pro těhotné ženy je nevhodná do třetího měsíce nebo při rizikovém těhotenství. Vždy musí proto odsouhlasit odborný lékař.


Pro objednání na masáž prosím kontaktujte přímo masérku Adélu, nejlépe sms zprávou a ona se Vám ozve s volnými termíny. Tel. 732 519 929.