Zuzka Doudová

Dosažená vzdělání:

2020 - BodyArt Myofascial; 2020 - Animal Flow; 2019 - Tabata instructor; 2019 - BodyART Flow; 2019 - BodyART Contact; 2019 - BodyART Pure; 2018 - BodyART Dynamic; 2018 - BodyART Structure; 2018 - BodyART Stretch; 2017 - BodyART Instructor; 2015 - DeepWORK Instructor atd.

"Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle" - Mahátma Gándhí"

Narodila jsem se ve znamení Blíženců o kterých se říká, že jsou to lidé mnoha tváří. Nejsem si jistá, zda tento popis sedí na mne jako člověka, ale rozhodně to sedí v mém cvičebním profilu. Dříve jsem se zaměřovala pouze na dynamické lekce, ale postupně jsem objevila i kouzlo v lekcích typu Body&Mind. Člověk může skvěle fungovat, pokud je vše v rovnováze a tak se snažím, aby tomu tak bylo i při cvičení. Sportu se věnuji již řadu let. Lektorkou jsem se stala v roce 2000 a od té doby pravidelně navštěvují různá školení a kongresy v Čechách a především v zahraničí. Člověk na sobě musí neustále pracovat, pořád je co zlepšovat a kam se posouvat. Proto se ráda vzdělávám, jedině tak mohu předat svým klientům to nejlepší.

Poslední dobou se mou velkou láskou stal především BodyART, HIIT a silovější formy cvičení. Ráda se ale občas vrátím i ke klasickému dance aerobicu. Jsem rovněž instruktorkou Tabaty, Animal Flow, Spinningu, Bosu, Fitboxu, Bodystylingu a různých forem aerobních cvičení. Je pro mě moc důležité, aby se klienti při cvičení cítili fajn. Těší mě, když mohu být součástí jejich progresu a když mohu vidět, že z fitka odchází s úsměvem a dobrou náladou. To je tou největší odměnou. Pak vím, že má práce dává smysl.